Повний комплекс робіт з утилізації комп’ютерної техніки,
електронного обладнання, приладів, вузлів технологічного обладнання та іншої техніки, яка вичерпала свій ресурс.

Свою історію Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма «Алтей» починає з 1993 року як виробник меблів з власними виробничими плащами, що знаходилися в селі Гоголів Броварського району Київської області. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи АОО №080495 від 15.03.1993р.27 грудня 2012 року ТОВ Фірма «Алтей» змінила свої види діяльності. Тоді, враховуючи потреби сучасного суспільства, основними видами діяльності товариства стали збирання, оброблення та видалення безпечних відходів, оптова торгівля відходами та брухтом. Довідка АА №715288 з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) від 27.12.2012р. На сьогоднішній день сучасне суспільство не має підприємств малого бізнесу в тій кількості і того рівня, які б могли задовольнити потреби споживачів в недорогих, якісних та оперативних послугах з розбирання, переробки та утилізації обладнання.

Саме тому Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма «Алтей» пропонує до Вашої уваги повний комплекс робіт з утилізації комп’ютерної техніки, електронного обладнання, приладів, вузлів технологічного обладнання та іншої техніки, яка вичерпала свій ресурс. Відповідно до Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України серії АЕ № 263978 від 17.06.2013р. та Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України серії АЕ № 288619 від 04.03.2014р. наше товариство може утилізувати використану тару та пакувальні матеріали, в тому числі зношені шини. Ми співпрацюємо з підприємствами та організаціями різних форм власності, науково-дослідними інститутами, начальними закладами різних рівнів акредитації, медичними установами, банками, виробничими підприємствами та організаціями.

Будьте уважними!!! На ринку існують товариства, які обіцяють виконати роботу за дуже короткий строк і на будь-яких Ваших умовах. Перш ніж почати співпрацювати ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ, що товариство має на це всі законні підстави, відповідні дозволи та ліцензії.